30 січня арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку живопису «Наодинці». Автор представлених робіт ­– молодий український сучасний художник Вікторія Адкозалова.

В. Адкозалова_Літо_100х120_акрил_2020

В експозиції Вікторія пропонує глядачеві вступити в діалог з мистецтвом, залишитися з ним наодинці. Своєю творчістю автор прагне осягнути найпотаємніші почуття, тонко втілити палітру емоційних станів, осягнути таємницю переживань та звернутися до внутрішнього світу глядача, знайти відгук у його душі.

В.Адкозалова_Африканська дика собака_100х90_акрил_2020

У виставці «Наодинці» представлені ​​дві живописні серії, над якими продуктивно працює молодий автор протягом останніх років – жіночими монохромними портретами «Fragile» і зооморфними образами «Тіні незабутих предків». Основний художній прийом – гротеск, за допомогою якого Вікторія втілює в образах людини або ж тварини цілісну картину світу, оголюючи духовний взаємозв’язок всього живого на Землі. Одночасно, образ жінки є лейтмотивом «Наодинці»: «Жінка для мене – Всесвіт. Її емоційні стани і почуття в красі моменту змушують відмовитися від кольору і деталізації зображення, персоніфікації осіб, залишаючи глядачеві на роздуми лише художній образ», – пояснює Вікторія.

В. Адкозалова_Біля вікна_100х100_акрил_2020

Комментарии