PHOTO KYIV – щорічна подія, присвячена фотографії, пройде з 2 до 20 грудня в режимі онлайн. Ярмарок  працюватиме цілодобово, одже поціновувачі фотографії з усього світу зможуть безкоштовно відвідати віртуальні 3D стенди у будь-який зручний час на сайті фестивалю.

Sergey Polovinka Lemon in cold shadows

Sergey Polovinka, Lemon in Cold Shadows

Цьогорічна виставка пройде на платформі Pangram. Це мистецький онлайн-простір, в якому PhotoKyiv покаже роботи авторів з України, Німеччині, Франції, Іспанії, Швейцарії, Польщі та Бельгії. А також, продемонструє віртуальні стенди галерей: Apart11, 5.6, Maria Claudia Réseau d’Art, NewNow Gallery, Київська Школа Фотографії, MYPH, MSG ART SPACE, ABRAMOVYCH.ART, Галерея Карась.

Martin Tscholl Terrain #8

Martin Tscholl, Terrain #8

Програма PHOTO KYIV 2020 – насичена. I поки ви плануєте графік, аби вдало поповнити свою арт-колекцію актуальним мистецтвом, STYLEINSIDER підготував для вас спойлер заходу. Перегляньте ці вражаючі роботи зараз , поки їх не побачили перші відвідувачі виставки.

Sakellaraki The Truth is in the soil

Sakellaraki, The Truth in the Soil

Євген Самученко

Зосереджуючись насамперед на природі, Євген Самученко вивчає її тонкощі та постійні зміни відносин між людиною та навколишнім світом. Своїми творами він прагне показати тендітну красу нашої планети та можливість діалогу у взаємодії людини з природою. Євген Самученко володар нагород престижних фотоконкурсів: HIPA, Travel Photographer of the Year, Nature Photographer of the Year, IPA, Sony Photo Awards та інші.

Yevhen Samuchenko White profile

Yevhen Samuchenko, White Profile

Олександра Зборовська

Учасниця першого групового проєкту, який  об`єднав сто жінок фотографинь з усіх куточків України, аби візуалізувати, що означає бути жінкою та власною музою.

«Для мене бути музою – це дозволити собі бути неідеальною. Приймати свої недоліки, не боятись і не соромитись їх. Ми часто проектуємо себе на інших. Ми помічаємо та підкреслюємо в людях те, що нам подобається в собі. Іноді нас дратує в них саме те, що ми ненавидимо в собі. Коли я знімаю портрети людей, я підсвідомо шукаю в них себе. І лише коли я приймаю свою неідеальність, усвідомлюю власну цінність та відчуваю любов до себе, я можу по-справжньому полюбити інших людей. Можу відчути та передати їхню красу через свої знімки.» – Олександра Зборовська

Oleksandra Zborovska fragment

Oleksandra Zborovska, Fragment (from special project of the Ukraine Women Photographers Organization)

Спецпроєкт пам’яті Віктора Марущенко

«У 2000 році куратор Гаральд Зеэман (Harald Szeemann) під час роботи над експозицією основного проєкту 49-го Венеціанської бієнале (2001) «Плато людства» побачив книгу «Віктор Марущенко. Україна. Фотографії «1997, Benteli Verlag, Bern.

Зеэмана зацікавили знімки українського фотографа про людей, які пережили катастрофу на Чорнобильській АЕС, — серія розповідала про трагедію жителів України, які постраждали від створеної людськими руками глобальної техногенної аварії.» –фотограф Валерій Мілосердов.

Viktor Marushchenko Chernobyl

Зі зрозумілих причин цьогоріч захід трансформували під цифровий простір. Організатори підкреслюють, що головна перевага онлайн-формату –  розширення фізичних кордонів для колекціонерів та відвідувачів. З повною програмою PHOTO KYIV 2020 можна ознайомитися на сайті.

Youry Bilak Timeless Hutsuls

Youry Bilak, Timeless Hutsuls

Обложка: Lera Dopirchuk, The Void

Комментарии