Білий екран схожий на чисте полотно. Так виглядає початок будь-якої історії. Історії, в якій нас чекає інтригуючий розвиток подій і неодмінне продовження. Художник наносить на полотно недбалі мазки фарби. Крізь них видно фрагменти чиїхось емоцій, спогадів, сцени з життя.

Там, усередині — головна героїня. GOLDA. Співачка, про появу якої в кулуарах говорили в останні півроку, також відома як Таня Амірова. Фіналістка шоу «Голос», ідеолог мюзиклу Yiddish Jazz, талановита і досвідчена артистка. Одна з тих небагатьох дебютантів 2020 року, які повністю готові до підкорення тієї сакральної вершини, що називається терміном «велика сцена».

Дебютний сингл співачки — інтригуюча прелюдія, а не нищівний бенгер. Ніжна соул-балада в кращих традиціях Ліанн Ла Хаваc або Корін Бейлі Рей. Назва пісні — прямий референс до бренду співачки і її творчого соратника Назара Дідика під назвою Golda with Love. Назар — відомий український хореограф, дизайнер, танцюрист, багатьом знайомий по роботі з колективом Freedom Ballet. Разом з тим, арт-директор проекту GOLDA і режисер дебютного відеокліпу співачки.

Стильний, вивірений саунд звітної роботи GOLDA — справа рук Вадима Алхутова (TeeJay) — мабуть, кращого саунд-продюсера України поточного моменту. Сингл «Зроблено з любов’ю» презентує молодий український лейбл Popcycle Records, чия місія — просування виключно якісної поп-музики, що йде в ногу з часом і світовими трендами. Лейбл вже встиг відзначитися рядом помітних релізів, серед яких можна виділити літній радіохіт Shy «Твої слова» та успішну реінкарнацію танцювального бойовика нульових — t-Zhuk «Amaga» за участю Alina Pash.

Комментарии