4 вересня група YUKO та відомий актор театру і кіно Михайло Кукуюк презентували пісню «Дарма». Пісня про те, що все дарма. Не дарма лише любов.

Артисти надихнулися карантином, переосмисленням нової реальності, зібралися і записали пісню про те, що все даремно. Пісню, яка взриває мозок і залишає багато питань. Над треком працювали: YUKO і Михайло Кукуюк, а саму роботу продюсував Іван Дорн.

У квітні 2019 року сталася перша колаборація YUKO і Михайла Кукуюка. Михайло знявся в кліпі YUKO — «Sorry». У процесі роботи над кліпом артисти домовилися про музичну колаборацію.

Робота над піснею розпочалася з тексту Михайла Кукуюка, далі Юлія Юріна написала приспів, Стас Корольов почав роботу над аранжуванням, а Іван Дорн в результаті спродюсував проект в цілому.

За словами учасників YUKO: «Колаборація вийшла навіть більш масштабною, ніж ми думали: до фінальної частини роботи над аранжуванням підключився Іван Дорн. З моменту появи групи YUKO багато говорять, що Дорн нас продюсує. Нарешті, на четвертий рік існування колективу, він дійсно виступив як музичний продюсер і став куратором фінальної фази роботи над композицією».

У свою чергу Михайло Кукуюк таким чином прокоментував колаборацію: «Наразі беручи собі в партнери кращий сінтіфольковий гурт України, в колаборації з яким у свій звичний спосіб я, пані та панове, бажаю вирвати вам мозок»!

Комментарии