Анімація — один із улюблених жанрів у фешн-світі. За допомогою анімаційних роликів роблять покази справжніх колекцій, транслюють свою філософію або намагаються досягти потрібної аудиторії. Намальованими стають не тільки одяг чи аксесуари, але й улюблені моделі модних брендів. Ми заглибились у багатоманітний світ фешн-анімації та обрали 5 найкращих роликів, які багато розкажуть про світобачення відомих дизайнерів.

А більше комерційної анімації (і не тільки фешн) можна буде побачити в спеціальній конкурсній програмі фестивалю LINOLEUM, який відбудеться онлайн з 2 до 6 вересня. Це підбірка не лише кращої анімаційної реклами останнього року, але й музичних відео та трейлерів із різних країн світу.

Hermès

Паризький будинок моди чи не найактивніше використовує анімацію у своїй рекламі. За останнє десятиліття Hermès випустили з десяток анімаційних роликів у різних техніках і стилях, але незмінним лишалося одне — фірмовий гарячий помаранчевий колір. Найчастіше Hermès стилізували свої сюжети під «класику», вдаючись до естетики першої половини ХХ століття.

Останній з фешн-роликів Hermès називається «The Land of Dreams» і був традиційно підготовлений до новорічних свят. Він продовжує маркетингове послання бренду, що закладалося й у попередніх роликах: купуючи наші товари, ви отримуєте відчуття казковості на додаток. А як краще передати фентезійні мрії, як не за допомогою анімації?

Gucci

Якщо Hermès продавав казку, то Gucci — найестетичніші галюцинації у світі. Їхній анімаційний фільм вписав бренд у дивовижні образи світової культури, розмиваючи межу між сновидіннями та реальністю. Здавалося б, брати за основу відомі картини — відомий хід, але Gucci не просто їх скопіювали та «оживили», а надали класиці новітнього звучання.

Gucci Hallucination Animations from The Line on Vimeo.

Comme des Garçons

Хто не боїться використовувати потенціал анімації сповна та експериментувати — це Comme des Garçons. Хто б ще створив до своєї колекції справжній горрор-тізер, як не цей японський бренд?

У 2018 році такий анімаційний ролик потрапив у тренд часу, адже тоді був справжній бум на фільми жахів. Тож відсилки до «Сяйва» Кубрика, а також образи-компіляції Егона Шиле та Френсіса Бекона додають рекламній кампанії особливого шарму. Але можуть налякати непідготовленого глядача.

Comme Des Garçons AW:18 Horror Animation from Rory Donnelly on Vimeo.

Chanel

Те, як анімована Кара Делевінь прагне заполучити сумку від Chanel, вартує повнометражного мультфільму. Але й хвилинний ролик заворожує своєю елегантними замальовками, динамічний сюжетом та відчуттям легкості й невимушеності. Як і потрібно для реклами, анімація декларує стиль життя, до якого після перегляду хочеться неодмінно приєднатися.

ASOS

Ще одна модель, яка отримала своє анімаційне альтер-его в рекламній кампанії — втілення нових підходів до краси Jazzelle Zanaughtti. Для ролику ASOS її перевтілили на справжнього аніме персонажа, з усією відповідною стилістикою та сюжетними поворотами. Таким чином, різні жанри анімації допомагають брендам приваблювати зовсім різні аудиторії, говорячи саме їхньою візуальною мовою.

Комментарии