18 червня на новому кінодромі на Петрівці організовують аудіо-візуальне шоу —  презентацію міні-альбому Monoconda «Low Light». Всі бажаючі зможуть подивитися виступ онлайн.

Live-виступ відбудеться в незвичайному для киян форматі. Все буде проходити в автокінотеатрі ТРЦ “Городок”, розрахованому на 75 машин. Гості спостерігатимуть перфоманс не виходячи з салонів своїх автівок.

Олександр Філоненко, більш відомий як київський музикант і продюсер Monoconda, записав EP під впливом пандемії, яка призвела до кризи в культурному середовищі: «Про що йдеться в «Low Light»? Про відсутність завтрашнього дня. Я записав його за перші тижні карантину, коли ця нестабільність відчувалася особливо гостро. Я спробував озвучити цей момент. Робочі проекти та виступи, поставлені на паузу, тільки сприяли. Я взагалі зараз став робити менше танцювальної музики —  у відсутності вечірок немає запалу. Контекст багато що вирішує”.

Весь матеріал був записаний та зведений на домашній студії Філоненко протягом двох тижнів. У міні-альбом увійшли п’ять треків, які можна послухати та придбати на Apple Music, Spotify, Bandcamp та інших діджитал-платформах.

Під час виступу Monoconda на глядачів чекає спеціальне аудіо-візуальне шоу від креативної студії kontora.ltd, які розробили візуальну концепцію та Blck Box, які створювали сет дизайн і відеоряд для Brave! Factory Festival, Rhythm Büro, Shortparis, Youra та Monatik. Для презентації «Low Light» вони розробили експериментальну генеративну графіку, поєднану з лазерним та світловим шоу. Це не тільки віжуал на величезному екрані розміром 18 х 7,5 м, розміщеному за спиною артиста. Це світло та лазер, які будуть створювати відчуття присутності та єдності, незважаючи на «авто ізоляцію». Також спеціально для презентації kontora.ltd разом з Blck Box створили інстаграм-маску.

Виступ пройде в закритому форматі. Але у всіх бажаючих 18 червня о 22:00 буде можливість подивитися півторагодинне шоу в прямому ефірі в якості стріму.

Комментарии