Our Atlantic- інді-поп гурт, що народився в Умані, а тепер стрімко увірвався в український музичний простір. Команда вже встигла випустити два EP, та кілька музичних відео, одне з яких, «Час розваг», привернуло неабияку увагу. Тож у розмові зі Styleinsider учасники гурту розповідають, чим особливий їх новий міні-альбом, з ким з українських артистів мріють записати спільний трек та чому зйомки кліпу «Час розваг» стали неабияким випробуванням.

SI: З чого почалася історія Our Atlantic?

Our Atlantic: Історія гурту бере свій початок з 2017 року. Протягом навчання в Уманському музичному коледжі ми почали писати перші пісні англійською і вирішили зібрати гурт, аби грати for fun. Опісля релізу нашого дебютного EP «Pillow» та переїзду до Києва у 2018 році ми знайшли однодумців, сформували команду і вирішили займатися цим професійно.

SI: Хто зараз входить у склад гурту?

Our Atlantic: Наразі у гурті 3 постійних учасники:

Віктор Байда — вокал, клавішні

Дмитро Бакал — бас-гітара

Олексій Биков — ударні

SI: Назвіть одну емоцію, яка характеризує ваше звучання.

Our Atlantic: Екзальтація.

Our Atlantic

SI: Ви вже встигли взяти участь у кількох музичних фестивалях. Які уроки ви винесли з цього досвіду?

Our Atlantic: Фестивальна індустрія в Україні зараз рушила відчутно вперед. Так, за час існування гурту, ми мали виступи на різних фестивалях у різних куточках країни. Це нереальний досвід. Живий виступ — це завжди свято і потужний взаємообмін енергією. Коли ти бачиш, як люди радіють і танцюють, усі твої почуття примножуються і ти повний екстазу насолоджуєшся тим, що робиш. Цього дуже не вистачає наразі, але ми сподіваємося, що скоро ситуація покращиться і ми знову повернемося на сцену. Особливо шкода, що скасували Coachella, ми мали бути там хедлайнерами. Не знаємо, що там The Weeknd, але нам вельми шкода (Сміються).

SI: Чи відбувалися якісь курйозні випадки під час ваших виступів?

Our Atlantic: Зазвичай у нас концерти проходять без якихось відвертих курйозів, але згадується один цікавий. Ще в період життя в Умані ми грали на різних місцевих заходах. А Дмитро в той час підробляв у ритальному аґенстві у бригаді виносу. Одного дня у бригаді не вистачало людини і Дмитрові потрібно було знайти заміну і, оскільки, Віктор був чи не найсильнішим дрищем поряд і палким поціновувачем похорон — він згодився. Того холодного зимового дня похорони були вранці, а ввечері ми мали грати концерт у коледжі. Тож ми поїхали на похорони, у село поблизу. Під час похорону траплялися різні неприємності: підставка, що ми несли на ній труну тріснула просто біля могили і небіжчик ледь не випав з труни у могилу, тож ми ледь його спіймали. Та, на щастя все закінчилося добре і ми поїхали назад у місто. Але надійшов ще один виклик, ми не могли відмовити, хоча розуміли, що запізнимося на концерт. Другі похорони виявилися важчими і довшими, небіжчиця була важкою, ми несли її понад 2 км і не могли ніяк пришвидшити процесію. Тож запізнюючись на концерт, ми їхали якомога швидше, поки наша подруга тягнула час, аби ми встигли. Прилетівши у місто, ми швидко забігли до зали в момент коли завіса вже вікривалася і вже любенько стояли і грали музичку.

SI: 3 речі, які потрібно знати про ваш новий міні-альбом?

Our Atlantic: 

— Його потрібно послухати

— Купити і ще раз послухати

— А якщо не слухали, все одно купити. (Сміються)

Якщо без жартів, то по-перше — це перший наш ЕР повністю українською мовою.

По-друге, наш альбом обрамлює іронічна концепція — максимально легка музика у поєднанні з досить глибокими текстами, тож при багаторазовому прослуховуванні ви можете відкривати для себе щоразу нові його грані.

По-третє, вінтажний, без перебільшення, саунд. Багато казати не будемо, краще послухайте і переконайтеся.

SI: Ваше відео на трек «Час Розваг» вийшло доситьконцептуальним. Як прийшла ідея? Яким був процес зйомок?

Our Atlantic: Ідея кліпу з’явилася після знайомства режисера кліпу Дениса Захарова з Віктором.

Спочатку ми поїхали дивитися локацію, яку розглядали для першої ідеї кліпу. Але, на щастя, нас чекало розчарування — локація не підійшла, і ми відмовилися від початкової ідеї. Прямо там, у холі, ми влаштували брейншторм — почали ділитися своїми вподобаннями і накидувати ідеї. Зрештою Денис вигадав ідею і почав думати над реалізацією.

Зйомки були досить важкими. Зима, лютий, у павільйоні холодно і для того, аби втілити ідею кліпу, Віктору довелося вивчити пісню навпаки і у двічі швидшому темпі, що є надзвичайно важко. До того ж все знімалося одним дублем, тож у нас була лише одна спроба. Для Віктора це був стрес — стояти у холодному павільйоні, з голим торсом, у перуці та гримі і співати задом наперед двічі швидше — це вам не півники смоктати. Та все ж уся команда виклалась і ми реалізували ідею повністю.

SI: Як змінилося ваше звучання у порівнянні з дебютним EP «Pillow»?

Our Atlantic: Наше звучання змінилося кардинально після переїзду до Києва і знайомства з нашим нинішнім саундпродюсером Володимиром Миндюком. Музичний матеріал став більш зрілим, тексти глибшими, а аранжування барвистішим. На відміну від мінімалістичного складу інтрументів «Pillow» EP, у нашому новому міні-альбомі ми застосовували трубу, сопілку, синтезовані струнні, живий рояль та жіночий вокал, тобто пісні стали багатогранними і більш дорослими у звучанні. Також слід вказати на жанрове різноманіття. У «Час Розваг» ЕР можна почути фанк, диско, соул, та ще багато чого, цього разу ми не обмежували себе рамками певного жанру, а міксували досхочу. Вийшло круто і ви вже можете переконатися у цьому.

SI: Який головний меседж ви вкладаєте у свою творчість?

Our Atlantic: У кожній нашій пісні є свій певний меседж, але якщо говорити загалом, то головний меседж нашої творчості — це бачити і вбирати красу та бути в гармонії з собою і світом.

SI: Опишіть, для кого ваша музика?

Our Atlantic: Наша музика — для всіх. Вона досить проста для сприйняття і підходить для кожного. Під нас танцювали і маленькі діти та міленіали, люди похилого віку і навіть металісти. Тому можна сказати, що наша авдиторія універсальна.

Our Atlantic

SI: З ким з українських артистів хотіли б записати спільний трек?

Our Atlantic: Ну, список у нас великий… Олег Винник, Михайло Поплавський, гурт «Експрес» (Сміються). Насправді нам дуже важко відповісти, оскільки це має бути щось вибухове! Це, можливо, Валерій Вітер (ВІА «Кобза», до слова він наш бро, смачний домашній коньяк у нього), Аліна Паш, чи Женя Мороз (The Unsleeping).

SI: Яка ваша мета номер 1 на найближчий час?

Our Atlantic: Наразі наша мета — працювати далі, писати новий матер’ял. Опісля виходу з карантину відновити гастролі і видати лонґплей. Зараз ми працюємо на перспективу.

Комментарии