«Це історія про щоденну боротьбу зі своїми залежностями, у якій на рингу ми самі. Наш тренер – це досвід, а глядачі – це наше оточення», — розповідає лід МС гурту Kalush Олег Псюк aka Псючий Син.

Новий бенгер від хіп-хоп тріо, що прогриміло 2019-му, продовжує історію, розпочату у резонансному кліпі «Ти гониш». Вихідці з депресивної української провінції, Kalush знають про те, яку загрозу для незміцнілого розуму молоді становлять наркотики, алкоголь та паління.

Три найбільш витратних залежності в новому кліпі зображені у вигляді потужних, непереможних бійців. Кожен з них немов гора нависає над в Псючим Сином, який ступає против них у клітку «восьмикутника», озброївшись лише силою духа та впевненістю в собі. Хто ж переможе? Обійдемося без спойлерів!

Режисер кліпу Олександр Шурубура ділиться, що ідея кліпу прийшла до нього після особистого знайомства з Олегом: «Він розповів мені про переживання, що лягли за основу треку. Я зрозумів, що тема боротьби із залежностями важлива для нього. З іншого ж боку, сама по собі пісня позитивна, динамічна. У її фіналі взагалі з‘являються балканські мотиви. Тому ми вирішили інтегрувати серйозний соціальний підтекст всередину фанового відео».

Зйомки кліпу проходили на спортивному майданчику у Вишневому в першу ніч карантину. І якщо герої відео боролися проти залежностей, то самі учасники гурту в ту ніч боролися з добрячим морозом, адже провели на знімальному майданчику майже добу.

«TIPOK», як і попередні релізи Kalush, вийшов на хіп-хоп лейблі Def Jam Recordings.

Комментарии