«Ця пісня була створена ще два роки тому й стала однією з перших робіт, що ознаменували початок нового етапу для гурту», — розповідають Дао Парк про свіжий сингл «Дещо Коли». У новій роботі колектив продовжує досліджувати широту музичних територій і демонструвати неочікувані жанрові поєднання.

З виходом «Дещо Коли» Дао Парк переривають тривале творче затишшя. Й одразу ж приголомшують слухачів та експертів самобутньою сумішшю джазових гармоній з елементами фанку та неосоулу. Важливе місце в пісні займає лампове звучання синтезатора, що наростає ближче до фіналу і тим сильніше відсилає нас в епоху 80-х. «У своїй музиці ми намагаємося створити дещо футуристичне звучання, ніби минуле впроваджується в майбутнє і навпаки», — ділиться гурт.

Неможливо не згадати й про чарівливий вокал Уляни Голіней. Голос виконавиці так сильно обволікає думки, що не відразу помічаєш чудернацький текст пісні. Схоже, що гурт вирішив експериментувати не лише із саундом, але і зі смисловим наповнення треку. «Тут справді дуже абстрактний текст. Він нічого не розповідає, не ілюструє події. А смислова спрямованість подається не прямо, а на рівні відчуттів. Це ніби стан душі, коли все довкола — суєта суєт», — дає підказку слухачам колектив.

Відео на трек являє собою постмодерністську іронію. Так ми стаємо глядачами імпровізованого телеканалу Дао ТБ і, здається, знову телепортуємося у часі на декілька десятиліть назад. У центрі сюжету випуск новин. Ситуації, проілюстровані в кліпі, як і рядок, що біжить внизу, демонструють всю комічність телебачення того часу. Для максимальної автентичності відео режисер Юрій Футало використовував при зйомках камеру VHS.

«Дещо Коли» увійде в перший лонгплей гурту «Подорож», реліз якого заплановано на 22 травня. Реліз представлено лейблом Mnogo Vody.

Комментарии