«Добре, коли маєш друга. А ще краще, якщо ти можеш стати другом для самого себе. Полюбити себе й кожну частину свого тіла. Не соромитися того, що ти чимось відрізняєшся від інших», — розмірковує alyona alyona на знімальному майданчику нового кліпу до синглу «Рятувальний круг».

У кадрі поруч із нею — відомий шоумен, блогер і музикант KYIVSTONER. Фанати Альони чекали на їхній фіт ще з моменту виходу кліпу «Рибки». Та для нього потрібно було знайти спільну тему й у новій роботі цією темою стала дружба. «Наш рятувальний круг з Альбертом — це друзі, перевірені роками!», — відмічає alyona alyona.

Лейтмотив, що звів Альберта та Альону на одному майданчику — актуальний сьогодні рух бодіпозитив. Сценарій кліпу демонструє дзеркальну реальність, де більшість людей — із надлишковою вагою, а худоба сприймається за відхилення й стає приводом для глузувань. За сюжетом сама Альона раптом прокидається худою й не впізнає саму себе. Люди не приймають її й щоразу вказують пальцем.

Серйозний соціальний підтекст подається тут у розважальному жанрі. Концентрація жартів від KYIVSTONER на секунду екранного часу перевищує допустимі норми. А сама Альона читає реп у яскравому помаранчевому боді для фітнесу.

Цікаво, що кліп став дебютною роботою в музичному форматі для режисера Уляни Станіславської — блогерки, відомої роботою з відеоканалом «Чоткий Паца». До речі, саме «Чоткий Паца» були одними з перших, хто підтримав кліпи Альони й привернув до неї увагу аудиторії.

Тематика кліпу близька й самій Уляні: «У дитинстві я відчувала булінг від оточуючих через свою надлишкову вагу. Світ змінився, однак ставлення до «не схожих на інших» людей залишилося колишнім. Саме тому наш кліп — це алюзія на реальний світ. І не випадково його розв’язку ми вирішили залишити відкритою».

Уля зізнається, що зйомки були дуже складними й тривали 23 години. Однак KYIVSTONER та alyona alyona приємно її вразили: «Альона — неймовірно трудолюбива дівчина. Я сама робила їй уколи на зйомках, а після вона ще й поїхала на концерт. Альберта ми називали «людина — перший дубль». Він швидко імпровізував й підіймав настрій всій команді. Особливо, коли просив називати його різними смішними іменами».

Комментарии