20 травня в Instagram був запущений новий фільтр з експозицією робіт художниці Анни Кострицької. Він дозволяє побувати у просторі білого куба та, озирнувшись довкола у режимі доповненої реальності, роздивитися її експресивні полотна.

Пандемія внесла чимало коректив у наші плани, але з іншого боку, надала нагоду та поле для пошуку альтернативних варіантів роботи. Глобальна зміна форматів людської взаємодії стимулювала до реалізації актуального способу презентації творів мистецтва. Адже в умовах карантинної ізоляції та буденної рутини люди по всьому світу прагнуть творчості, унікальних вражень та нового незвичайного досвіду. Таким чином, однією з найцікавіших ідей, яка виникла у студії зі створення AR рішень для бізнесу FFFACE, став Instagram-фільтр. Він накладає на площини Вашого оточення, до прикладу, стіни квартири, абстрактні картини художниці і таким чином імітує перебування у мистецькій галереї наживо. У розробці цієї своєчасної цифрової ініціативи художницю супроводжувала та сприяла арт-агенція Tuasho.

До першого червня Анна Кострицька проводитиме give away, і кожен, хто зайде до галереї та відмітить сторінку художниці, стане учасником розіграшу принту однієї з представлених віртуально робіт. Долучайтеся і ви!

Фільтр можна знайти тут.

Комментарии