Їй 22 роки і вона артистка на генетичному рівні. Сьогодні U:LAV презентує дебютний міні-альбом «Лупа».

Справжнє ім’я виконавиці — Анна Монастирська. Свій псевдонім вона пояснює поєднанням двох анаграм — Ю ЛАВ (ти є любов) і Ю ЛОУ (ти є закон).

Творчість U:LAV — музика з глибокими сенсами та соціальними меседжами. «U:LAV — це мій спосіб спілкування зі світом, нестримне бажання ділитися світлом, що мене наповнює, та думками сучасного покоління — покоління незалежних українців. Це спроби донести недолюбленим дітям, що таке свобода та що таке любов», — пояснює Аня.

У першій платівці артистка роздивляється людей, їхні вади та чесноти крізь лупу. Дебютник «Лупа» — це 4 відвертих треки, де U:LAV іронізує над суспільством, ставить складні питання, кидає виклик буденності та занурює у свою магічну реальність.

«НеГібони» — пісня-сатира на сучасне суспільство, яка закликає не забувати про справжню цінність людини  в часи бурхливого технологічного прогресу.

«Де ж тут жити?» — одночасно іронічна та глибока пісня, що описує людську ментальність.

«Теорія» — трек про питання, на які кожен з нас має дати власну відповідь.

«Триденна подорож» — композиція-нагадування слухачам про ту приховану реальність, яка існує в наших головах.

U:LAV — перший артист лейбла Revet Sound. Саундпродюсером EP «Лупа» виступив Сергій Любінський, який співпрацює з The HARDKISS, Vivienne Mort, Cape Cod, Cloudless та іншими відомими українськими музикантами.

Комментарии