В свете эпидемии многие бренды переводят своё производство на пошив защитной одежды для медработников. Недавно эту инициативу запустила в Украине дизайнер Светлана Бевза. Теперь к ней присоединился и Иван Фролов. Он написал об этом накануне в своём Instagram.

Даже учитывая обстоятельства и продление карантина до 24 апреля, участники команды бренда FROLOV вышли на работу, соблюдая все меры предосторожности. В результате в первый день были пошиты 50 защитных костюмов и раскроены еще 100, но производство планируется ещё ускорить.

В инициативе также примут участие дизайнеры Катя Сильченко (Thе Coat), Кристина Бобкова (Bobkova), Наталия Лозинская (Ladna Studio), Анастасия Рябоконь и Олеся Кононова (Lake) и Татьяна Чумак (Tago).

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Незважаючи на те, що сьогодні карантин офіційно продовжено, команда FROLOV @frolovheart майже у повному складі вийшла з карантину. Безперечно — в масках та з антисептиками та на безпечних відстанях крім цього фото). Ми долучилися до ініціативи Світлани Бевзи @bevza_svitlana @bevza , і скоріше вже навіть більше, до справжнього волонтерського руху покликаного допомогти нашим медикам з захисними костюмами. За сьогодні ми відшили 51 захисний костюм, вручну розкроїли більше сотні, розробили додатковий чоловічий універсальний розмір. Звичайно потреби медиків значно перевищують наші можливості, тому ми заручились підтримкою наших постійних партнерів, які зазвичай допомагають нам у тиражуванні колекцій для магазинів по всьому світу. Завдяки цьому на сьогодні вже є домовленість про відцифровку лекал, та промисловий розкрій костюмів на автоматизованому розкрійному комплексі, що значно пришвидшить процеси. Сьогодні було передано 500 м спанбонду на виробництво. Ми сподіваємося за декілька днів вже отримати велику кількість крою і тоді знадобиться ще більше рук для пошиву, ще більше фурнітури і ще більше спанбонду. Від нас вже чекає велику кількість крою Катя Сільченко @katyasilchenko @thecoat_official і Наталія Лозинська @ladna_studio , яка попросить своїх майстрів з вишивки тимчасово перекваліфікуватися. Якщо ви маєте бажання і можливість якось допомогти цьому процесу, звертайтесь будь ласка до @ksu_yefremova ❤️

Публикация от Ivan Frolov (@ivfrolov)

Комментарии