Цього разу нічого не змінилось — TVORCHI вкотре підтверджують влучність своєї назви і продовжують експерементувати. І в них це вдається! Якщо минулий сингл — «#нетанцюю»  це легка і незла іронія, яка немов закликає не ставати нудними і вміти отримувати задоволення від життя, то цього разу все кардинально помінялось. Тепер все серйозно, драйвово і з глибоким змістом.

Трек «Bonfire» — це звернення до старшого покоління від молоді. «Ми бачимо, як змінюється світ, як змінюється наш стиль життя. І ці зміни на завжди в кращу сторону. Але всі закривають на проблеми очі, та максимум, на який ми можемо очікувати — це гучні слова. Молодь все бачить і робить висновки. Ще є час визнати помилки минулого і все змінити».

І TVORCHI впевнено набирають обороти! Якщо минулий альбом «Disco Lights» три тижні входив в ТОП10 альбомів в Google Play, то наступний сингл — «#нетанцюю» вже очолював Google Play. В Itunes трек увійшов в ТОП10 найбільше продаваємих за всі часи в Україні. Гурт впевнений, що трек «Bonfire» поб’є всі їх попередні рекорди!

Електронний дует TVORCHI сформувався в 2018 році завдяки чистому випадку. Андрій підійшов до Джеффрі на вулиці, щоб перевірити свій рівень володіння англійською і поспілкуватися з носієм мови. Знайомство швидко переросло у творчу колаборацію. Українець став саунд-продюсером і аранжувальником, а нігерієць — автором текстів і вокалістом.

Комментарии