«Цим альбомом ми завершуємо трилогію релізів «Дерево — Дім — Діти». Здається, тепер ми зробили все, що було потрібно », — кажуть учасники Сальто Назад.

Тепер у групи буде цілих три «Д». «3D-об’єм», — жартують вони. Свій внутрішній Всесвіт, в якому юні романтики, що обожнювали хіп-хоп, фанк, реггі та соул прожили дивовижний етап життя. Вони набиралися досвіду, дорослішали, домагалися успіху і слави, заводили сім’ї і в буквальному сенсі ставали батьками.

Далі учасники Сальто Назад йдуть своїми шляхами, залишаючись друзями, соратниками, духовними братами. Ваня Клименко — сьогодні топ-менеджер в музичній індустрії. У нього за спиною велика команда, запуск надуспішного проекту alyona alyona, перспективні Kalush, лейбл Rookodill’a, свій музичний продакшен. Лід MC Саша Таб в останній рік інтригує запуском сольного проекту. З його талантом і почуттям гумору — це 100% буде що-небудь унікальне! Нарешті, учасник, найпершого складу групи СИР — затребуваний саунд-продюсер, який працює з безліччю артистів андеграунд і поп-сцени.

Альбом «Діти» — це масштабний довгобуд, який включив в себе всі ті пісні, що були записані в останні п’ять років. І в цілому він був повністю готовий ще два роки тому. Тут є вже добре відомі слухачам «Не вмiю», «Мати казала» і суперхіт «О, мамо!» З яким група закохала в себе всю країну в Нацвідборі на Євробачення. Цей альбом — дуже світлий, мрійливий і сповнений життєвої мудрості. Він починається програмною фразою «Мы – дети, но только в душе. Мы – дети, среди живых машин» в приспіві акустичної балади «Дiти ». І завершується життєствердною патетикою пісні «Сонце свiтіть всiм», записаної спільно з дитячим хором «Zabava».

З легким присмаком ностальгії і смутку закінчується світла історія. Діти стали дорослими, але залишилися ними в душі. Тепер їм на зміну прийдуть інші. Тим часом, для цих хлопців настав час брати нові висоти!

Комментарии