Група, яка не кричить про себе і знаходить власного слухача без галасу та гучних витівок. Semmar повертаються на сцену в оновленому складi та зi свiжим звучанням, адже долучили до запису матерiалу вiдомого саундпродюсера Артура Данієляна. Вiдтепер Semmar — це дует: Андрiй Шатров (вокал, гiтара та синти) i Артем Веремієнко (бас).

Нове творiння музикантiв отримало назву «Аперкот». За artwork обкладинки синглу вiдповiдав дизайнер Олександр Солонський, відомий спiвпрацею з Onuka.

Аперкот

Андрiй Шатров, вокалicт: «»А П Е Р К О Т» — це той удар під дих, якого іноді завдає життя. I тут iдеться не тільки про романтичні стосунки.

Ми не випускали пісні 2 роки. Текст і частину музичних ідей занотували, коли грали іншим складом. Після цього були години техно, танці, бійки, сварки, переїзди, одруження і розлучення, зруйновані квартири і власна зарозумілість. Нарешті з’ясувалося, що одна з назв танцювальних па, які згадуються в пісні, означає зовсім інше.

Це наша перша співпраця з саундпродюсером Артуром Данієляном. Він справжній гуру звуку та джерело музичних рішень. Попереду нові пісні. Нам набридло мовчати».

Semmar стартували у 2013-му, майстерно поєднавши у пiснях електронiку, джаз та синтi-поп. За два роки вони встигли випустити міні-альбом «Друг» і відіграти на 10 найбільших фестивалях України (Respublica, Koktebel Jazz, GogolFest, Kyiv Open Air тощо). Потім була повноформатна платівка «Босфор» у 2016-му, яку високо оцінили в Karabas.Live, Сomma та Life Pravda.

Музика Semmar лунає на Радiо Relax, Радіо Beжа, Urban Space Radio, Old Fashioned Radio, а їхнi сингли презентують на Просто Radio в аудiожурналi Stereobaza, Країна FM, Радіо Аристократи тощо.

Фото: Саша Железнова

Комментарии