Фестиваль сучасної джазової та імпровізаційної музики Am I Jazz?, вчетверте відбудеться у Києві з 14 по 17 листопада. Впродовж чотирьох днів у Клоузері відбудеться 10 концертів, вечірки, освітні заходи та вперше два дні фестивалю будуть проходити одночасно на двох сценах, вхід до однієї з яких буде вільним.

До початку концертної частини фестивалю відбудеться спеціальна подія у колаборації з KyivMusicFilm — показ документальної стрічки про японського композитора Рюіті Сакамото. Показ пройде 11 листопада о 20:00 у Будинку Кіно.

Серед хедлайнерів фестивалю американський співак і продюсер Bilal, японська авангардна  композиторка Satoko Fujii з оркестром, тріо американського барабанщика, репера і продюсера Kassa Overall, саксофоніст та композитор, представник прогресивної Нью-Йоркської сцени Seamus Blake, який виступить із класичним складом Dennis Adu Big Band, норвезьский експериментальний саксофоніст та оперний співак Håkon Kornstad, та польский скрипаль Mateusz Smoczyński також із сольною експериментальною програмою.

На фестивалі вперше відбудеться виступ Швейцарсько-Українського квінтету басиста та композитора Ilya Alabuzhev з презентацією його дебютного альбому Will To Live, прем’єра дніпровського проєкту Yakiv Tsvietinskyi Double Quartet та виступ одеського Pokaz Trio.

Також у п’ятницю та суботу відбудуться традиційні вечірки у Клоузері, вхід на які включено у фестивальний абонмент та одноденний квиток на відповідний день. Окрім резидентів Timur Basha, Igor Glushko, Shakolin та Bambu на вечірках гратимуть німецький діджей та продюсер Soulphiction, а музикант з Іспанії Серхіо Морейра виступить на фестивалі двічі. З експериментальний джазовим бендом у суботу ввечері на вільній сцені, та у суботу вночі з лайвом.

Буде залучено дві сцени — Closer та 3rd floor. У п’ятницю та суботу вони будуть працювати паралельно. У ці дні на вечірню програму в основній залі Клоузер, можна буде потрапити безкоштовно.

За підтримки Посольства США у Києві у суботу о 18:00 у Клоузері відбудеться майстер клас для музикантів від Касси Овералла.

Детальний розклад концертів та інша інформація оновлюється на сторінці заходу у фейсбук Facebook та сайті фестивалю.

Одноденні квитки (від 470-1000 грн.) та абонементи (від 1450-2000 грн.) у продажу тут. Кількість обмежена.

Комментарии