Неосоул-гурт ADAM презентував новий сингл «На тілі». Пісня увійде до третього студійного альбому колективу під назвою #ІзіМані.

Нова пісня київських романтиків присвячена красі жіночого тіла. «Одного осіннього ранку, прокинувшись раніше коханої, я лежав у білосніжній постелі і насолоджувався красою її тіла під променями вересневого сонця. В той момент у мене народився текст «На тілі», а вже через тиждень ми записували пісню у студії.», – розповідає фронтмен ADAM Міша Клименко.

Альбом #ІзіМані, до якого увійде новий сингл, гурт планує створювати під час концертів. «Третій альбом ми писатимемо під час виступів, в прямому сенсі цього слова. – діляться музиканти. – На кожному з наших найближчих концертів будуть імпровізації, які згодом стануть піснями для нового альбому». Також в планах у гурту зняти кліп на пісню «На тілі».

Нагадаємо, що минулого тижня ADAM вирушили у всеукраїнський тур. У жовтні-листопаді колектив виступить в трьох містах: в Одесі (19 жовтня), Дніпрі (26 жовтня) та Києві (3 листопада).

Комментарии