Молодий український інді-рок гурт ТИМПАЧЕ представив пілотний сингл «Птахи» з майбутнього альбому, реліз якого запланований на 18 жовтня.

Азартний, технічний інді-рок ТИМПАЧЕ — чи не головна інтрига цієї осені на українській рок-сцені. У їх багажі дюжина майбутніх гітарних хітів, в яких оспівуються вечірки, клуби, романтика і бурхливі нічні пригоди.

На підтримку синглу «Птахи» група презентує чорно-біле відео: літня безтурботність і свобода на березі лісового озера. Режисер кліпу Кирило Светашов каже, що при роботі над відео надихався творчістю таких фотографів, як Sally Mann і Jock Sturges.

«Створюючи відео, мені хотілося не прив’язуватися до часу, епохи або моди, а зосередитися на емоціях, які виникають при прослуховуванні треку. Ми живемо в місті і стежимо за хвилинами на годиннику, але не звертаємо уваги на те, як природа говорить з нами », — зазначає режисер.

До речі, новий сингл ТИМПАЧЕ — це дебютний реліз лейблу Mnogo Vody, створеного на базі відомого однойменного PR-агентства. Завдання лейбла — підтримка найбільш талановитих і перспективних артистів української незалежної сцени.

Комментарии