Дівчинко – це лірична балада на вірші молодої поетеси Герди Соняш, яка обрамлена у химерний електронний саунд у центрі якого – бандура. У цій інтимній поезії Марина Круть побачила інший – філософський сенс та перетворила вірш на пісню

Такий експеримент дозволив співачці поділитися потаємними переживаннями зі слухачами, наділити особливим сенсом кожне слово та рядок.

«Дівчинко – це діалог двох дуальностей людини та одвічна боротьба – раціонального і ірраціонального, тьмяності і світла, наївності і прагматизму.

Часто всередині нас життя складається із діалогу маленької тендітної дівчинки – душі, та раціональної, соціальної машини – мозку.

«Я тричі тебе вбивав, та ти всеодно жива» – ці слова про «диктуючий» мозок, що намагається вбити душу за домінантне місце у людині» – говорить KRUTЬ про свою роботу.

Режисером відео став Роман Бойко. У кліпі переплетені два протилежні образи однієї людини, чорно-білі та кольорові кадри, що ще раз підкреслюють дуальність треку, чоловіче та жіноче, раціональне та іраціональне начало.

Трек став першим синглом з майбутнього ЕР, який співачка презентує на початку жовтня.

Комментарии