Фестиваль сучасної джазової та імпровізаційної музики Am I Jazz?, що вчетверте відбудеться у Києві з 14 по 17 листопада, продовжує оголошувати програму. Впродовж чотирьох днів у Клоузері відбудеться понад 10 концертів, вечірки, освітні заходи та вперше два дні фестивалю будуть проходити одночасно на двох сценах, вхід до однієї з яких буде вільним.

До амальгаму крос-жанрових проєктів цього року додаються оперні арії у виконанні Хoкона Корнстада, норвезького композитора, саксофоніста та вокаліста. Його сольному проєкту передували колаборації з Бугге Вассельтофтом, Кетіль Бйорнстадом, Патом Метені та іншими, релізи на лейблах ECM, Jazzland, тощо. Під час своїх сольних виступів він поєднує класичні оперні арії та імпровізації на саксофоні з електронікою; і як написав The Guardian: «те, що на перший погляд може здатися цирковою дією, він перетворює у дивовижне мистецьке явище».

З Біг Бендом Денніса Аду виступить Шеймус Блейк, саксофоніст та композитор, представник прогресивної Нью-Йоркської сцени. Був регулярним учасником Mingus Big Band, виступав з Віктором Льюїсом, Франко Амброзетті, Кевіном Хейзом, тощо. Шість альбомів за його участі були висунуті на премію «Ґреммі».

На фестивалі вперше відбудеться виступ Швейцарсько-Українського квінтету басиста та композитора Іллі Алабужева з презентацією його дебютного альбому Will To Live, прем’єра дніпровського проєкту Yakiv Tsvietinskyi Double Quartet та виступ одесського Pokaz Trio.

Нагадаємо, що попередньо було проанонсовано виступ американського співака і продюсера Bilal, японської авангардної композиторки та піаністки Сатоку Фудзіі з оркестром та американського барабанщика і продюсера Касси Овералла у складі свого тріо.

Буде залучено дві сцени — Closer та 3rd floor. У п’ятницю та суботу вони будуть працювати паралельно. У ці дні на вечірню програму в основній залі Клоузер, можна буде потрапити безкоштовно.

Більше виконавців та заходів буде оголошено згодом. Детальний розклад концертів та інша інформація оновлюється на Facebook сторінці заходу та сайті фестивалю.

Квитки на фестиваль можна знайти тут.

Комментарии