З виходом кліпу «Залишаю свiй дiм» Alyona Alyona вперше відкрила для себе жанр мок’юментарі. Захопленому глядачеві залишалося гадати: де закінчується її легенда і починається реальне життя? Тоді вона дійсно переїхала до Києва з Баришівки і розпочала новий етап в житті, кульмінацією якого став солд-аут (і повний розрив!). На першому сольному концерті в Зеленому Театрі.

Прийнято вважати, що всі цікаві сюжети закінчуються після хеппі-енду. Але «хеппі-енд» Олени там, в Зеленому Театрі став лише відправною точкою для нової глави, в якій вона більше не пише свою особисту історію. Вона пише історію всього українського хіп-хопу.

Переможець міжнародної премії The Anchor, один з найперспективніших артистів Європи за версією The New York Times, спеціальний гість від України на Бієнале у Венеції, відкриття фестивалю Sziget в Угорщині. Цього літа популярність alyona alyona вийшла далеко за межі рідної країни. Тепер її життя схоже на мрію будь-якого музиканта — літаки, готелі, фестивалі і нові країни.

Про це співає і це показує Alyona Alyona в новому відео до синглу, що ймовірно увійде вже у другий її альбом. «Завтра» — вже 11 кліп за рік існування артиста. У кадрі бек-МС Еліна Паніка, гуру скретча Коля Ekspert, репер Noize MC, ONUKA і суперзірка британського грайма. Останній з’являється в кінці відео. Після перегляду двох кліпів Олени Скепта робить висновок: «She has a sick flow!».

Але що буде завтра, запитаєте ви? Шукайте пек-шот в самому відео! Разом з релізом нового кліпу Alyona Alyona анонсувала вже другий сольний концерт, який відбудеться 6 грудня о HC Hall.

Комментарии