З нагоди 15 річчя гурту ДахаБраха український продакшн SKYDIVEFILM PRODUCTION знімає документальний фільм.

«ДахаБраха.Шлях» – повнометражна документальна стрічка, яка розкриває феномен одного з найвідоміших українських гуртів у світі, амбасадорів української культури. Щороку їхня географія збільшується, десятки країн, сотні солд-аутів на всіх континентах.

Шлях – це портрет не лише учасників гурту, а кожного свідомого українця. Музична подорож в серце нації разом з чотирма музикантами: Марком Галаневичем, Іриною Коваленко, Оленою Цибульською та Ніною Гаренецькою.

«Часто гурт виступає в країнах, де люди вперше бачать і чують щось про Україну. Тому найважливіша місія «ДахиБрахи» – за допомогою музики показувати якою ж насправді є наша країна. Разом з гуртом ми поринемо в мандри магічного створення музики, анімованих спогадів дитинства героїв, але найцікавіше – зазирнемо за куліси яскравих, але водночас непростих буднів артистів.» — розповідає режисер фільму Анна Корж.

Продюсером стрічки стала – Оксана Капінос. Зйомки фільму розпочались у листопаді 2018 під час всеукраїнського туру гурту. Зараз творці фільму працюють на проектом в рамках програми American Film Showсase у Лос-Анджелесі.

Комментарии