Молоді українські художники намагаються знайти свій стиль в системі координат десь між пост-, постпост- та метамодернізмом. Taisha 3,14 – яскрава представниця бунтарського творчого покоління, яка вже встигла зайняти своє місце на сучасній арт-сцені та потрапити у поле зору мистецтвознавців.

На виставці «Магічні явища або різна міра дрімучості» будуть презентовані нові роботи авторки, створені протягом останніх двох років. «Опанування вчень великих мудреців і священних писань надихнуло мене на серію цих картин. Щоденна практика медитацій змушує поглянути по-іншому на те, що тебе оточує. Так можна побачити й усвідомити життя як велику гру та школу таємниць, метою яких є нести світло і любов у всьому, що ми робимо. Мої роботи – це увага до власних думок, дій і відчуттів», — каже Taisha 3,14.

Полотна, в яких поєднуються архетипічні образи та модерні техніки не залишають байдужим нікого. Тетяна Костенко, перша заступниця генерального директора Музею історії міста Києва ділиться враженнями від експозиції: «Перебуваючи поряд з полотнами Taisha 3,14, людина відчуває вібрації та певний емоційний стан, який художниця заклала у ці твори. Сьогодні надзвичайно важливо оточувати себе інтелектуальним, емоційним мистецьким середовищем. І якщо воно спонукає тебе змінити на краще свою долю – то це безцінний дар автора глядачеві».

Про авторку: Taisha 3,14 – учасниця Art Basel Miami. Художниця співпрацює з галереєю Black Square Gallery (Маямі, США). Серед виставок в Україні — Форум мистецьких проектів Art Kyiv Contemporary 2014 (Мистецький Арсенал), «Теорія ймовірності» (Інститут проблем сучасного мистецтва в рамках VII Всеукраїнської платформи), «Новітні спрямування» (за підтримки Міністерства культури і Дирекції художніх виставок України), ярмарок сучасного мистецтва «Арт Москва», виставка в арт-просторі Barvy. Роботи художниці знаходяться у приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині та США.

Відкриття виставки – 6.04 о 18:00

Подробиці на сторінці івенту у Facebook.

Комментарии