25-27 січня у галереї сучасного мистецтва The Naked Room пройде виставка робіт Миколи Толмачева. Картини аквареллю були створені спеціально до англомовного видання поеми «Катерина» від видавництва «Основи».

Арт-директорка видавництва Анна Копилова понад 3 роки шукала художника для створення видання: «Миколі Толмачеву вдалося створити сміливі, чуттєві і відверті ілюстрації, які змогли актуалізувати канонічний текст Тараса Шевченка».

Показ обраних ілюстрацій у The Naked Room стане першою виставкою Миколи Толмачева після повернення з Парижу до Києва. У 20 років він виграв грант на навчання у найкращому художньому виші Франції, а нині співпрацює з відомою галереєю Da-End у Парижі.

«Ми давно стежимо за практикою Миколи Толмачева і раді можливості представити його роботи у нашому новому просторі, – коментують кураторки The Naked Room Марія Ланько та Лізавета Герман: – смілива й складна образність, віртуозне володіння рисунком та кольором, а також виразний авторський стиль роблять його камерні акварелі дуже особливими, впізнаваними. Твори Толмачева й ілюстрації до “Катерини” зокрема переконливо демонструють, наскільки «класичні» станкові твори можуть бути актуальними і неоднозначними для сприйняття сьогодні».

Впродовж 25-27 січня у галереї The Naked Room можна буде придбати книгу та представлені картини .

Виставка Толмачева відкриває серію подій в рамках спеціальної програми галереї – The Naked Statement. Формат передбачає короткі виставки, акції та pop-up експозиції, які відбуватимуться впродовж кількох днів у проміжку між проектами основної програми галереї The Naked Room.

The Naked  Room є простором для зустрічі й комунікації між тими, хто творить і любить мистецтво. Програма галереї представляє персональні виставки художниць і художників нашого покоління. Ці виставки є результатом тривалого кураторського діалогу з їхніми автор(к)ами, що реалізується у форматі камерного висловлювання.

Комментарии