11 жовтня 2018 року parfum büro (Київ) та парфумерний дім Jeroboam (Париж) презентували новий нішовий аромат ВОНА.  Це перший в світі аромат створений ПРО і ДЛЯ українки, який передає її суть і гармонію через парфумерні складові.

Дмитрій Слєсарєв, засновник parfum büro:

«Зараз для мене всі слова про аромат, його піраміду, ноти верху чи бази є зайвими. Він настільки індивідуально розкривається на кожному, що я не втомлююсь дивуватися. Для когось це легкість на початку і глибокі, сильні ноти після розкриття. Для інших – це ефект вибуху одразу і повного заспокоєння з часом… Ми одержали справді дивовижний ефект. На стільки ж дивовижній, як українка.

Думаю, це добре, що ми пройшли шлях помилок, це дало нам справжнє глибинне розуміння. Спочатку ми йшли по шляху «фізики», тобто опитували, підраховували, механічно брали за основу начебто віками закладені в нас речі. Але потрібно було більше…І тоді ми увімкнули «лірику». Запросили сім видатних жінок — друзів parfum büro і спробували пірнути у глибини української суті.І в нас вийшло…»

Франсуа Ена, криейтор Jeroboam

«Це було складно. Ви, українці, а особливо українки, справді трохи божевільні! Вловити цей момент, передати цю різноплановість… Як?

Я пам’ятаю, коли приїхав на зустріч з українськими дівчатами до parfum büro. Перед цим ми гуляли по квітучому  ботанічному саду і я відчув аромат магнолії. Він наче слабкий, ніжний, але раптово така сила за ним стоїть… Це стало поштовхом. Мені здалось, що саме в цей момент у мене промайнуло розуміння суті українки… В такому настрої ми відправилися спілкуватися з героїнями. І вони кристалізували моє відчуття, дали «ґрунт під ногами».

Як я оцінюю результат? В мене є метафора. Якщо ви спитаєте тих, хто був у Парижі про їх враження від Ейфелевої вежі, то отримаєте дуже різні відповіді. Хоча всі вони дивились на один і той самий об’єкт. Але вони дивились під різними кутами, в різному настрої, осінню чи літом, ввечері чи зранку…

Так і ВОНА. Ніхто інший не може дати однозначну характеристику чи описати аромат кількома словами. Це можете зробити лише ВИ. Особисто. Після нанесення на СВОЮ шкіру. Зробіть це!»

Криейтори, Дмитро Слєсарєв і Франсуа Ена, вирішили не лише створити аромат для українки, але й провести перше знайомство з ним у суто чоловічому стилі. Відкриття аромату було ознаменовано гусарським вчинком – сабражем 3-х літрових пляшок ігристого, назва яких співпадає з назвою парфумерного дому Jeroboam. Одразу після цього, гості знайомились з ароматом ВОНА. Одержання ольфакторних вражень продовжилось під виступ гурту MARU, давніх друзів parfum büro. До того ж, солістка групи, Ольга Лукачева, була одною з учасниць проекту по створенню аромату.

В цей же вечір, в 32JazzClub відбувся  допрем’єрний  показ фільму ВОНА.

З 12 жовтня аромат ВОНА ексклюзивно представлено в Україні та в бутіках Франсуа Ена (Jovoy — Париж, Лондон, Дубаї, Доха), а через кілька місяців ВОНА буде представлено у парфумерних бутіках по всьому світу.

ВОНА EZ

ВОНА EZ_22

ВОНА EZ_33

ВОНА EZ_35

ВОНА EZ_49

ВОНА EZ_96

ВОНА EZ_109

ВОНА EZ_111

ВОНА EZ_112

ВОНА EZ_132

ВОНА EZ_134

ВОНА EZ_136

ВОНА EZ_146

ВОНА EZ_180

ВОНА EZ_187

ВОНА EZ_206

ВОНА EZ_213

ВОНА EZ_221

ВОНА EZ_228

ВОНА EZ_230

ВОНА EZ_235

ВОНА EZ_248

ВОНА EZ_260

ВОНА EZ_270

ВОНА EZ_282

ВОНА EZ_286

ВОНА EZ_290

Комментарии