27 жовтня у видавництві «Основи» презентують новий мерч – результат колаборації з брендом Basic Form. У лімітованій колекції – футболки і торби.

IMG_9937

Футболки розробили до виходу «Катерини» Шевченка з ілюстраціями художника Колі Толмачова. Книгу планують видати до кінця 2018 року. На білих футболках – напис «Кохайтеся чорнобриві», на чорних – одна з ілюстрацій до книги. Увесь одяг у розмірі oversize.

IMG_9938

Дана Павличко, директорка видавництва: «Спочатку ми пошили футболки лише для команди. Тоді друзі і просто люди на вулицях почали запитувати – де можна придбати, чиї це. Ми вирішили пошити ще. Після презентації у видавництві виставимо мерч на сайт, тож можна буде замовити онлайн і з доставкою».

IMG_9942

Торби перешили з рекламних банерів, які використовували на Книжковому Арсеналі у 2017 та 2018. Банери зроблені у стилі книжок «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics» і  «Мій Музей. Пиши, малюй і вирізай».

IMG_9946

Анна Копилова, арт-директорка «Основ» коментує: «У нас були дуже красиві, яскраві банери. Вони лежали у підвалі без діла. Тоді я згадала про круті сумки, які роблять Freitag і подумала, що нам треба пошити свої торби. Вони вийшли яскравими і зручними. Кожна з них – унікальна, а ще це повністю продукт вторинної переробки».

Нову колекцію мерчу «Основи» презентують на денній вечірці у себе в офісі 27 жовтня. Організатори обіцяють плей-лист від арт-директорки і режисерки Анни Копилової.

Адреса – Георгіївський провулок 7, 3 поверх.

Запрошують усіх і будуть чекати з 11 до 18.

Комментарии