22 жовтня вийшов перший студійний ЕР гурту Ptakh_Jung — «Black Period». Три з чотирьох треків на релізі народилися на перехресті мистецтв. Заголовний трек альбому – «Black Period» –  Антон та Володимир написали спеціально для однойменної виставки художника Олекси Манна. На треки  Object  та Monika музикантів надихнули фільми польської режисерки Пауліни Скібінської.

Після того як стався великий вибух, нескінченна кількість найдрібніших частинок матерії розлетілася в космічній порожнечі. Жодна з цих частинок не мала шансу перетнутися з іншою, бо всі рухалися з однаковою швидкістю в одному напрямку.

Ptakh_Jung

Цей рух міг тривати вічно, якби не чорні діри.

Гравітація чорних дір почала засмоктувати в себе частинки всесвіту. Під її впливом частинки міняли траєкторію руху і зіштовхувалися. Таким чином з них утворилися перші атоми, з яких зародилося життя. Проміжок часу, відколи частинки під впливом чорних дір почали складатися в атоми, до моменту коли життя згине в чорних дірах ми назвали Чорний період.

Презентація альбому в Києві відбудеться 10 листопада в Closer. До презентації візуальна артистка VJ Reinish готує нову програму.

Деталі на сторінці події у Facebook.

Дует Ptakh_Jung існує з 2016 року. Його учасники Антон Дегтярьов (клавішні) та Володимир Бабушкін (електрогітара) визначають свій стиль як пост класику та електронний імпресіонізм. Окрім концертної діяльності Ptakh_Jung пишуть музику для кіно, театру та  арт-перформенсів.

Комментарии