14 червня в FEDORIV Hub відбудеться обговорення Fashion is my profession, де ви зможете дізнатися, як працює фешн-індустрія. А саме:

— На чому заробляє фешн-індустрія і чи заробляє взагалі? — Де пролягає межа між бізнесом і креативністю? — Чи можливо заснувати фешн-бізнес без великих інвестицій? — Як створити фешн-бренд і перетворити його з локального на міжнародний? — Як працює фешн-піар і маркетинг? — Яку зарплатню отримують головні редактори модних видань? — Чи правда, що друкований глянець помирає? — Хто такі модні інфлюенсери і чому бренди готові на все, щоб вони носили їхній одяг?

Також ви зможете поставити будь-які питання, які вас цікавитимуть, оскульки працюватиме відкритий мікрофон.

Модератор зустрічі — Elevate Conference founder, Даша Зарівна.

Спікери заходу говоритимуть про:

1) Фешн-стартап, масштабований і успішний на міжнародному ринку: Монобренд пiжам Sleeper, спікери- фаундери Катя Зубарєва та Ася Вареца. 2) Локальний фешн-стартап, зроблений грамотно і якісно: білизна Zhilyova Lingerie, спікер — Лєра Жильйова. 3) Комерційно успішне медіа про моду: Vogue Україна, бренд-менеджера Vogue Олена Добрінська. 4) Український фешн-інфлюенсер Анна Андрес (702 тис.підписників в Інстаграмі) розповість про колаборацї з українськими і міжнародними фешн-брендами. 5) Ксенія Шнайдер і Антон Шнайдер, які створили перший sustainable бренд в Україні, коли це ще не було мейнстрімом, розкажуть як робити sustainable fashion комерційно успішним, а також про success case деніму Ksenia Schnaider.

Квитки

Комментарии