В арт-галереї «Мануфактура» відкрилась виставка «В обіймах весни» художника Володимира Гарбуза, на якій представлені живописні та скульптурні композиції автора. Його роботи є визначним надбанням української образотворчої спадщини, а ім’я живописця вже увійшло до історії мистецтва нашої країни.

Твори художника вирізняє жанрове розмаїття та технічна багатогранність. Володимир Гарбуз працює в галузі книжкової і станкової графіки, живопису та скульптури.

Основу експозиції складають живописні пейзажі – один із улюблених жанрів художника, але це не краєвид у традиційному розумінні. Його зображенню властива багатоманітність експресії і кольору. Вони немов прориваються за межі усталеної форми та площини, розповсюджуються у просторі, часі та сприйнятті глядача. Сам автор називає цей напрямок живопису «космогонічний імпресіонізм».

В обіймах весни

Бронзові скульптури митця, які можна  побачити в експозиції, виконані в імпресіоністичній манері. Завдяки пластичній мові він вдало передає характер моделей та моральну глибину сюжетів.

Серед представлених живописних та скульптурних робіт видатний художник України Володимир Гарбуз вперше презентує відвідувачам авторський портрет Володимира Кличка та бронзову скульптуру Віталія Кличка «Мить перемоги».

Художник – автор графічних серій на шевченківські теми – ілюстрацій до «Кобзаря», книг «Шевченко і вічність», «Стежками до світил», «Давидові псалми» тощо.

В обіймах весни

У цілому живописні та графічні роботи митця представлені в експозиціях багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також у приватних зібраннях.

Оцінити майстерність визнаного українського живописця та поринути у дивовижний світ його творчості можна в просторі арт-галереї «Мануфактура» до 18 травня.

Комментарии