1 березня в  муніципальній галереї  «Лавра» відбудеться  відкриття  мультимедійного художнього проекту «Life must go on». Він поєднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Автори проекту — київська digital-група «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька.

Команда «Skilz» посіла перше місце на минулорічному фестивалі світла та медіа-мистецтва  в Києві. Вони покажуть глядачам справжнє мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко. Філософську складову поезії  буде передано  у візуальних образах цифрового мистецтва.

Life must go on

Life must go on

Одночасно  в галереї  буде презентована  серія живопису «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Це масштабні абстрактні полотна нічних пейзажів, відтворені в арт-об’єктах. Всю кольорову гаму робіт, за словами  автора, можна побачити тільки в повній темряві.

Life must go on

Life must go on

Life must go on

Мультимедійна естетика поєднання кольорів, слів, образів та рухів є основою нового проекту галереї Лавра:

«Сьогодні ми позиціонуємо галерею Лавра, як сучасний digital-комплекс — простір, в якому мистецтво стирає будь-які  межі.  Завдяки новій панорамній відеопроекції  картини можна почути, а музику — побачити. Артефакти минулого органічно співіснують з інсталяціями майбутнього. У поєднанні класичних напрямків мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект «Life must go on» саме про це», — розповідає  Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї  «Лавра».

Відкриття: 1 березня о 18.30

Виставка триватиме до 31 березня включно

Місце проведення: галерея «Лавра» (вул..Лаврська, 1)

Акредитація для ЗМІ за тел. (096) 287 4636

Комментарии