Книги занурюють нас у світ незвичайних фантазій та захоплюючих пригод, а неймовірно яскраві ілюстрації роблять їх справжніми витворами мистецтва. Так, вже скоро у Києві відкриє свої двері щорічний «Книжковий Арсенал», на якому будуть представлені книжкові новинки звідусіль. А ми тим часом пропонуємо вам найбільш яскраві видання одного з найкращих видавництв України «Основи», які ви зможете придбати вже найближчим часом.

Катаріна Собрал «Мій дідусь»

Ілюстрована дитяча книга «Мій дідусь» – історія в малюнках про час, його перебіг та постійну за ним гонитву. Авторкою та ілюстраторкою видання стала знана португальська письменниця і художниця Катаріна Собрал, отримавши за нього найпрестижнішу світову премію для ілюстраторів дитячої книги International Award for Illustration Bologna Children’s Book Fair 2014.

«Мій дідусь» – це історія хлопчика про свого дідуся, у якого багато вільного часу. Поруч живе сусід, який ніколи не витрачає ні хвилини. Книжка з яскравими ілюстраціями та історією, яка їх доповнює і розкриває, вчить насолоджуватися моментом, цінувати рідних та знаходити миті щастя в буденності. Авторка в ілюстраціях адаптувала графічні традиції 50-х років ХХ століття та поєднала в книжці різноманітні мистецькі алюзії.

Книга надійде у продаж 17 травня.

книжкові новинки

Awesome Odesa

Одеса — «перлина Чорного моря» — це яскраве мультикультурне місто-порт. Його загадкова архітектура, місцева їжа та дикі пляжі вже давно зробили місто привабливим для туристів, а для митців стали справжнім натхненням.

За допомогою цієї книги ви зможете розділити загальну  любов до Одеси! Книга не є ані довідником, ані путівником. Це, швидше, проникнення у місто, яке ми всі обожнюємо — прекрасне, захоплююче і дивне. На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу.

Путівник поповнить серію англомовних видань про міста. У серії вже вийшли: Awesome Ukraine, Awesome Kyiv, Awesome Lviv.

Книга надійде у продаж в червні.

книжкові новинки

Йонас Люшер «Весна варварів»

Інтелектуальна книга швейцарсько-німецького письменника Йонаса Люшера «Весна варварів» вперше з’являється на книжковому ринку українською мовою! Книга перекладена 15-ма мовами та  здобула чимало престижних нагород, серед яких – Franz Hessel Prize for Literature. Захопливо, комічно, мудро і гротескно: саме такою є дебютна повість Люшера.

Історія розгортається навколо заможного швейцарського бізнесмена. Він прибуває на туніський курорт одночасно із групою молодих англійців із найвищих фінансових кіл Лондона, які приїхали відсвяткувати тут розкішне весілля. Але доки захмеліла компанія відсипається після святкової ночі, Велика Британія оголошує державне банкрутство. Із заблокованими кредитками, раптово безробітні, в готелі класу «люкс», який за став для них недоступним, вони знаходяться за маленький крок від варварства

Книга надійде у продаж з 17 травня.

книжкові новинки

Валер’ян Підмогильний «Місто»

Головний персонаж твору Степан Радченко дістається Дніпром до Києва, куди він приїздить на навчання. Хлопець мріє про «завоювання» столиці, як і інші юнаки та дівчата, котрі тисячами потягнулися з села до міста у 20-х роках минулого століття. У романі ми бачимо, як Степан підлаштовується до життя в столиці: до сусідських корів, яких, думав, уже не побачить, до жінок та письменницької роботи.

Гаписане у 1927 році «Місто» стало першим урбаністичним романом в український літературі. Новаторство Валер’яна Підмогильного виявляється і в тому, що Київ також постає у творі одним із його героїв: саме вплив міста визначає долю Степана. Цю ідею поділяє й ілюстратор книги Максим Павлюк. У виданні представлені не тільки самі малюнки, а йфотографії тих ілюстрацій, що були розклеєні автором на вулицях Києва.

Книга надійде у  продаж 17 травня.

книжкові новинки

Комментарии