31 травня о 19. 00 у Національній опері України відбудеться концерт «Legends of Film Music». Цей проект  від LS Production був створений восени 2016 року. За пів року проведено вже 5 концертів в Києві з різними програмами, кожен з яких пройшов із шаленим успіхом. У рамках шоу прозвучить музика від найяскравіших композиторів сучасності — Енніо Морріконе, Ханса Ціммера та Раміна Джаваді у виконанні 100 музикантів та хору.

Ці композитори є справжніми титанами сучасного музичного мистецтва, що тримають пальму першості у створенні музики до кіно. Творчості кожного з них можна присвятити окремий концерт, але спеціально для вас усе найкраще було поєднане в одному.

До програми концерту увійшла музика від вже визнаних метрів Енніо Морріконе та Ханса Ціммера. Також до них приєднався ірано-німецький композитор Рамін Джаваді. Останній довго працював, асистуючи Хансу Ціммеру, і така школа не залишилася безрезультатною. Найбільш відомим він став завдяки музиці до фільмів “Варкрафт”, “Залізна людина”, “Тихоокеанський рубіж” та культового серіалу “Гра Престолів” тощо.

На цьому, без перебільшення, легендарному концерті ви зможете почути музичні хіти з таких кінострічок:

Перл Харбор Гра престолів Залізна людина Хороший Поганий Злий Варкрафт Тихоокеанський рубіж Новий кінотеатр «Парадиз» Легенда про піаніста Одного разу в Америці Професіонал Гладіатор Темний лицар Початок Пірати Карибського моря Інтерстеллар Код Да Вінчі Шерлок Холмс Велика стіна  та ін.

Тому не гайте часу і покваптеся встигнути на це справжнє свято кіно і музики!

 

Комментарии