Ми завжди з нетерпінням чекаємо показ бренду Marianna Senchina, бо він завжди дивує своєю легкістю, грайливістю та драйвом. За день до показу дизайнер Маріанна та її сестра Наталя Сенчіна дозволили нам не тільки побачити образи, які будуть представлені на подіумі, але й познімати їх та показати вам. Тож, якщо вам не вдалося потрапити на показ, або в вас є бажання детальніше роздивитись новую колекцію бренду, цей матеріал саме для вас. Окрім того, Маріанна розповіла нам про натхнення, музику, яку слухала під час створення колекції, та відкрила секрет про виробництво аксесуарів.

marianna senchina

марианна сенчина

сенчина

Про натхнення

Колекцію FW’17/18 ми готували загалом протягом двох місяців. Основне натхнення я черпала з самоаналізу і прийшла до висновку, що в житті все можливо, головне – дуже сильно захотіти. Часто ми залишаємо у нашій голові так багато бажань та задумок, виношуємо їх довгий час, і тим самим запускаємо процес матералізації, не помічаючи, як в той самий момент ми працюємо над їх реалізацією. І незабаром все стає реальним, всі загадані мрії збуваються. На мудборді були фото з деталями картин Франсуа Буше, об’ємні рукави, характерні для епохи Відродження, різноманітні вишивки з перлами, марки з ботанічними мотивами, квітковий принт, силуети крою 80-х років, деталі boho style.

marianna senchina

сенчина

marianna senchina

Про образи колекції

Цього сезону ми створили образ дівчини-мрійниці, чим і хотіли довести, що не потрібно ставитись до всього дуже серйозно, варто просто частіше мріяти! Образ вийшов достатньо романтичний, але з ноткою брутальності. Це гарно читається у речах зі шнуровкою, блейзерах чоловічого крою з вишивкою на рукавах, шкіряній косусі, що розмальована вручну.

сенчина

сенчина

9335

Про музику

Працюючи над колекцією, ми слухали soft rock, тому й вирішили включити в саундтрек показу треки відомих гуртів 70-х, таких як The Doors, The Rolling Stones і одну з моїх улюблених пісень вічності Pink Floyd «The Wall».

marianna senchina

сенчина

marianna senchina

сенчина

Про аксесуари

Щодо аксесуарів, цього сезону ми попрацювали з Русланом Багінським, з яким створили чудові кеппі у велюрі. Також продовжуємо співпрацювати з Яною Біляєвою, так як наш союз видався дуже успішним і наші спільні рюкзачки завоювали прихильність не тільки в Україні, а й закордоном. Першим досвідом роботи у цьому сезоні стала співпраця з Kachorovska atelier, з яким ми зробили наші велюрові мюлі з ручною вишивкою у вигляді піону, чим були дуже задоволені. Плануємо розвинути тему мюлі з ручною вишивкою і вже незабаром представити ще кілька нових моделей. Відкрию ще один секрет: з цього сезону ми запустили невеличке виробництво аксессуарів в Італії.  Так як бренд Marianna Senchina це не тільки одяг, а й великий об’єм деталей, то ми працюємо над удосконаленням цієї сторони бренду. Вже саме з цього сезону можна буде придбати сережки, чокери, броші, заколки для волосся з кристалами та перлами — все це та ще багато іншого.

марианна сенчина

марианна сенчина

marianna senchina

Фотограф: Анна Некрасова

MUA: Кристина Губская

Hair: Оксана Белая

Floral styling: Ira Evora

Комментарии