В рубрике «Мужской шкаф» Styleinsider приоткрывает дверь интересных мужских гардеробов. Наш новый герой — директор бренда Ruslan Baginskiy Петро Ясинский.

Петро Ясинский

Тренч Artem Klimchuk, шляпа Ruslan Baginskiy, джинсовая кауртка Levi`s, джинсы Zara, обувь Clarks, платок барахолка

О моде и стиле

Якщо говорити про теперішній час, моє відношення щодо моди та стилю дуже легке та розслаблене. Зараз я розумію, що в силу своєї роботи і обов’язків мені потрібно приділяти більше часу своєму гардеробу, але все ж таки я обираю для себе більш розслаблений підхід до цього.

Мій стиль я не можу охарактеризувати одним словом: сьогодні можу вдягнути щось яскраве, а завтра в тотал блек. Я змінююсь кожного дня. В мене немає задачі когось здивувати, я намагаюсь виглядати просто і сучасно. Наприклад, в більшості випадків я ношу білі кросівки. Це мій улюблений колір взуття — не потрібно думати, з чим його поєднувати, тому що білі кросівки завжди виглядають класно з усім. Можу сказати, що практичність і зручність це те, чим я керуюсь при купівлі одягу.

Петро Ясинский

Петро Ясинский

Петро Ясинский

Пиджак Topman, брюки H&M, футболка Zara, шляпа Ruslan Baginskiy, обувь Selected Homme

О шопинге

Я не фанат терміну шопоголік, оскільки вважаю, що це не притаманне для мого покоління. Ера споживання вже закінчилась. Звісно в моєму гардеробі є достатня кількість одягу, але це важко назвати гардеробом шопоголіка.

З речами я розстаюсь досить важко. Тому що практично з кожною із них пов’язана певна історія, людина або емоція.

Петро Ясинский

Петро Ясинский

Кепка Zaraфутболка H&M, брюки Jil Sander, пальто SLAVA, обувь Selected Homme

Основа гардероба

Дуже часто одяг з’являється випадково. В мене немає одного місця для купівлі одягу. Мені пощастило, я маю багато друзів дизайнерів, які дарують мені одяг. Улюблене місто для купівлі одягу — це Львів. Основна моя частина гардеробу звідти. Не подумайте, що там безліч магазів з одягом, але багато стоків та секондів. Де ще за копійки можна купити взуття Dries Van Noten або сорочку Givenchy. За кордоном зазвичай купую на блошиних ринках. В подорожі головне – це емоції. Якщо вони від одягу, то це вдівчі крутіше.

Серед улюблених кольорів — чорний, білий, сірий, синій, хакі. Люблю розбавляти однотонні речі яскравими, насиченими аксесуарами.

Якось я відкрив свою шафу і зрозумів, що мені не вистачає вішалок для верхнього одягу. Його в мене найбільше. Я обожнюю пальта, тренчі, бомбери, халати.

Петро Ясинский

Петро Ясинский

Шляпа Ruslan Baginskiy, бомбер Cos, обувь Nike, брюки H&M, футболка Zara

Об аксессуарах

Звісно, найбільше аксесуарів в гардеробі – це капелюхи. Було б смішно, якщо це було б щось інше. Обожнюю капелюхи різних форм та фактур. Це один з небагатьох аксесуарів, який завершує лук.

Петро Ясинский

Петро Ясинский

Тренч French Connection, брюки барахолка, рубашка Zaraшляпа Ruslan Baginskiy, обувь Circul

Коллекционирование

Я люблю колекціонувати різні дрібниці. В дитинстві це були кіндери, а зараз це брошки та стікери з Сільпо. Інколи доводиться купити більше, щоб отримати ще одну іграшку.

Шляпы Ruslan Baginskiy можно приобрести в Styleinsider Store.

Фотограф: Анна Некрасова

Комментарии