В преддверии Нового года Style Insider подготовил рубрику «To-do list», в которой герои делятся планами на 2016 год. Своим списком поделилась писательница Катерина Бабкина.

1. Заробити один мільйон гривень для благочинного фонду “Таблеточки” за допомогою своєї книжки “Шапочка і кит”. 5 грн з вартості кожного примірника йде в фонд, книжка уже в продажі.

2. Написати про всі країни, які я відвідала – їх уже дуже багато, і розповіді про місця, людей і ситуації, відмінні від буденності, виявляється, дуже надихають інших урізноманітнювати і своє життя.

3. Якісно відпрацювати прем’єри двох моїх книг, що виходять навесні: “Щасливі голі люди” в Україні та німецький переклад роману “Соня” в Австрії.

4. Прочитати до 31 вересня 156 книг (це те, що мені лишилося прочитати з проекту #bookchallenge_ua) і закрити проект натхненними підсумками для всіх його учасників, а їх уже понад 5 тисяч.

5. Навчитися пропливати 1 км без зупинки і не пропускати тренування в спортзалі, коли не хочеться прокидатися.

6. Написати дві нових хороших книги – щоби дуже, дуже надихали людей, робили їх сильнішими і радіснішими, змушували думати і віднаходити потрібні висновки про те, як влаштовано цей світ.

7. В теплу пору року носити тільки сукні.

8. Перестати боятися говорити французькою.

9. Зняти фільм і закінчити його до того, як закриється відбір на провідні фестивалі, взагалі, закінчити його.

10. Ніколи не бути злою.

Комментарии