Перша київська школа майбутніх VFX та 3D спеціалістів відкриває свої двері для набору другої хвилі студентів! Справжня майстерня у постпродакшн студії, де навчають створювати візуальні ефекти i 3D графіку для кіно та геймдев індустрії. У школi займаються підготовкою майбутніх професіоналів, надаючи студентам необхідний досвід роботи над реальними кінопроектами разом з викладачем.

Terminal FX

Студія встигла попрацювати над півсотнею фільмів, включаючи «DragonHeart 3», «Dead in Tombstone» з Міккі Рурком, «Universal Soldier» з Ван Даммом, «Getaway» з Ітаном Хоуком для Universal Pictures та інших всесвітньо відомих гігантів кіноіндустрії.

The-Scorpion-King-3-Battle-for-Redemption

Прийшов час передати свій досвід тим, хто мріє створювати реальні та фантастичні світи, надзвичайних персонажів та керувати стихіями!

dragonheart-3-the-sorcerers-curse-dvd-cover-33

dead-in-tombstone

Дати та умови:

КУРС «COMPOSITING FOR VFX» — 28 жовтня.

Призначений для підготовки спеціалістів на посаду «Junior Compositing Artist» для роботи над кіно і рекламою. Навчання проходить 3 рази на тиждень по 3 години. На кожного студента чекає власне робоче місце і більше 150 годин практики. Після закінчення – сертифікат і деморіл з опрацьованими кінокадрами для влаштування на роботу.

КУРС «ДИЗАЙН ПЕРСОНАЖІВ ТА ІЛЮСТРАЦІЯ» — 1 листопада.

Призначений відкрити таємниці створення фантастичних та реальних персонажів. Ви будете створювати улюблених героїв, малювати їх ворогів, та переживати разом з ними неймовірні пригоди!

Детальніше з навчальними програмами, умовами вступу та викладачами можна ознайомитись на сайті школи.

Дні Відкритих дверей плануються 15 та 16 жовтня, слідкуйте за новинами на сторінці у facebook.

Комментарии