Джерри Холл — одна із справжніх ікон стилю. Її образи продовжують бути прикладом для справжніх модниць усього світу вже протягом 40 років.

Ще будучи маленькою дівчинкою з невеликого містечка, Джеррі читала безліч голлівудських журналів і мріяла стати зіркою шоу-бізнесу. Її дитинство було досить важким: п’яний батько часто бив Джері і її сестер. У 16 років Джеррі Холл (Jerry Hall) покинула рідний дім і поїхала підкорювати Париж .

Висока струнка та приваблива блондинка швидко почала заробляти тисячі доларів на тиждень в якості моделі, а потім стала нареченою рок-музиканта Брайана Феррі. Джеррі стала дівчиною з обкладинки, обличчям парфумів YSL Opium і косметики Revlon, а також знялася у двох кліпах свого бойфренда.

У 20 років, ще зустрічаючись з Брайаном Феррі, Джеррі зустріла чоловіка, з яким згодом проживе близько двадцяти років — Міка Джаггера. У 1979 році Джері кинула Брайана заради 36-річного музичного ідола. Джеррі Хол познайомилися з Міком Джаггером, коли музикант вже був одружений та мав дитину. Але це не зупинило Джеррі і вона підкорила серце музиканта. У підсумку актриса зателефонувала Б`янці Джаггер і в подробицях розповіла про роман з її чоловіком. Шлюб розпався, а Джеррі домоглася свого, в 1990 році вона вийшла заміж за музиканта на неофіційній індуській церемонії. Джеррі Холл і Мік Джаггер розлучилися в 1999 році.

Будучи любителькою точних наук, колишня супермодель з IQ = 146 щотижня купує науковий додаток до газети New York Times, а також такі видання як New Scientist і Scientific American. Більше того, Хол вивчає гуманітарні науки в Заочному Університеті (Open University). Вона вважає себе дуже щасливою жінкою, і з цим важко не погодитися.

Джеррі Холл була найяскравішою іконою стилю 70-х років. Вона вважалась, сучасно нам, it girl та була прикладом для наслідування.

Про свій стиль вона говорить так: «Моя мама і мої сестри — п’ять дівчаток – божеволіли від гламуру і голлівудських фільмів. Я також намагалась одягатись в цьому стилі, на зразок Вероніки і Марлен Дітріх.»

tumblr_m2qnrr7c2b1qmd6zvo1_1280_0

На питання про улюблену епоху в моді, Джеррі обирає 50-ті роки. Стиль дружини заможного чоловіка, але з елементами сексуальності.

Автор статті: Юлія Грушецька

Комментарии