Що таке справжнє мистецтво? Дорогезні картини в золотих рамах, що сумно висять на стерильних стінах галерей і маєтків? Чи, може, античні скульптури, які продаються на світових аукціонах за шестизначні суми? Ми впевнені, що справжнє сучасне українське мистецтво має бути щирим, емоційним та вільним. Таким, як і самі українці. І ми вам його покажемо.

20-21 червня на Арт-заводі Платформа у Києві проходитиме другий НЕБО.Fest. Цього разу він буде присвячений вуличному мистецтву. Протягом двох днів кращі вуличні актори, музиканти, художники та інші по-справжньому креативні митці демонструватимуть гостям фестивалю, що українське вуличне мистецтво – це унікальне культурне явище, захопливе і справжнє.

НЕБО.Fest Vol2 варто відвідати всієї родиною, адже тут кожен – незалежно від віку – зможе знайти для себе щось цікаве й корисне. У програмі фестивалю виступи вуличних театрів і цирків, конкурси графіті, street art перфоманси, музичні експерименти від вуличних музик, діджеїв та навіть оркестрів, Flower crossing і ландшафтний дизайн, творчі майстер-класи та лекції. Крім того, на території фестивалю працюватимуть НЕБО-маркет, фуд корт, ігрова зона, відбудуться дитячі велоперегони та лялькові спектаклі.

НЕБО.Fest – це не просто святковий захід, це масштабний фестиваль сучасної української культури. Наша мета – відкрити широкому загалу талановитих українців, познайомити суспільство з сучасним українським мистецтвом і разом творити нову українську культурну історію. Ми прагнемо об’єднати обдарованих людей під єдиним мирним небом, надихнути на створення нових шедеврів, допомогти відкрити в собі нові здібності. А завдяки цьому – збільшити творчий потенціал нашої багатої на таланти країні. Адже, як відомо, найбільших економічних та соціальних успіхів досягають ті країни, в яких створено найкращі умови для реалізації творчих здібностей, а митці можуть вільно творити культурне майбутнє. Цьогорічна локація фестивалю обрана не випадково, адже місія Арт-заводу Платформа – підтримувати й об’єднувати творчих представників українського суспільства, а також сприяти розвитку креативної економіки України.

Чекаємо на вас на НЕБО.Fest!

Комментарии