У четвер, 7 квітня, о 19:00, у Медіа-лаунжі УКМЦ (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться відкриття фотовиставки Альони Сапонової «FLOWER CLOUD».

Мистецькі  ідеї  Альони Сапонової  далекі  від  традиційного використання фотографії: якщо зазвичай світлини звертаються  до  оновлення минулого,  то роботи авторки мають на меті формування нового погляду аудиторії тут і зараз.

Фотовиставка «FLOWER CLOUD» – це своєрідна гра з реальністю, коли фотограф розбиває оточуючий світ на одиничні фрагменти, а потім за допомогою погляду сторонньої людини утворює нові сенси з отриманих знаків.

Абстрактні фактури є спробою передати не візуальні почуття у візуальній формі, а естетичні людські образи, які є втіленням зорових художніх ідей. Ці два полюси примхливо поєднуються та взаємодіють між собою. Авторське співставлення живого та неживого стає наближеним до колажу як за формою, так і за змістом. Як наслідок, фотографії починають спийматися не окремо, а у їхній цілісності.

FLOWER CLOUD

Героями робіт авторки стали відомі діячки культури: Катерина Молчанова, Яна Бучко, Юлія Кавтарадзе, Ольга Фрединська, Євгенія Кулеба, Ілгама Аллахвердієва…

Альона Сапонова з дитинства пов’язана з фотографією та мистецтвом. Спочатку Альона пробувала себе у різних сферах (маркетинг, PR, модельний бізнес), та все ж із появою у руках камери — знайшла фотографію як своє покликання. Вивчала мистецтво у Львівській академії мистецтв, фотографію у школі PhotoCULT у майстрів Олександра Ляпіна та Анни Войтенко. У рамках курсу Олександра Ляпіна Альона брала участь у груповій виставці «ОМ» у «Я Галереї». Авторський проект «Живі думки» Альони Сапонової був представлений в Мистецькому Арсеналі на виставці «Арсенал Ідей».

Режим фотовиставки FLOWER CLOUD

Місце: Медіа-лаунж Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2)

Дата: 7 квітня  – 22 квітня 2016 року

Час: 10:00 – 18:00 (без вихідних)

Комментарии